Білецька громада

Інструкції з охорони праці Білецької сільської ради

Затвердження програми вступного інструктажу, положення про розробку інструкцій з охорони праці, положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, інструкцій з охорони праці та пожежної безпеки, для працівників Білецької сільської ради

16:00 26.02.2021

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ В СЕЛІ ПЛОТИЧА БІЛЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

21 лютого 2021 року у селі Плотича  жителі Білецької територіальної громади зібрались з  метою належного вшанування Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні та вшанування подвигу учасників Революції Гідності, біля пам’ятного знаку загиблим Героям Майдану.  Дійство  розпочалося із спільної панахиди, хвилини мовчання  і покладання квітів  Білецьким сільським головою Дмитром  Маликом та  заступником  Василем Флистою.          «Зберігаючи відданість ідеалам гідності та свободи, ми повинні об’єднуватися і  розбудовувати сильну і процвітаючу громаду» - в своєму виступі сказав заступник  сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь   Флиста.         Події лютого 2014 року, назавжди залишаться в нашій свідомості, а пісня-реквієм «Пливе кача по Тисині» викликає сльози та щем у серці і по  сьогодні.

19:57 21.02.2021

20 ЛЮТОГО 2021 РОКУ СВІЙ 90-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ВІДСВЯТКУВАЛА ЖИТЕЛЬКА С. ІГРОВИЦЯ РЕДЧУК ТЕОДОЗІЯ СТЕПАНІВНА

Від імені Білецької сільської ради іменинницю привітали із 90-річчям Білецький сільський голова  Дмитро Малик і секретар сільської ради Віталій Когут. Такий ювілей — дуже важлива і значима подія,  адже далеко не кожному судилося  зустріти настільки  поважний вік.  Бажаємо шанованій ювілярці здоров’я,  оптимізму,  щоб близькі люди завжди радували  своєю  турботою  та увагою, нехай  кожен  день  дарує   радість  і позитивні  емоції,  адже це і є запорука довголіття! Низько вклоняємось пані Теодозії за її гідне життя, сповнене активною участю в історичних подіях рідного краю та працею на благо майбутніх поколінь.

21:42 20.02.2021

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ В СЕЛІ ІГРОВИЦЯ БІЛЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

20 лютого 2021 року у селі Ігровиця небайдужі жителі Білецької територіальної громади зібрались на пам’ятний захід, організований Відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини Білецької сільської ради, щоб віддати шану Героям Небесної сотні. Отці Віталій Липчак й Олег Сковерський відправили панахиду у пам'ять за героями, які загинули під час Революції гідності. Проникливе виконання пісень та віршованих рядків представниками Будинку культури села Ігровиця зворушило струни сердець усіх присутніх на заході. «Ми завжди повинні пам’ятати, що для нас зробила Небесна Сотня, яка віддала своє життя за наше європейське майбутнє», – підкреслив у своєму виступі Білецький сільський голова Дмитро Малик.

20:52 20.02.2021

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ У БІЛЕЦЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

15 січня 2021 року у селі Хомівка відбулась поминальна панахида за загиблим в час афганської війни уродженцем села МИКОЛОЮ МИКИТИНИМ.       Панахиду відслужив отець Олег Сковерський.  Білецький сільський голова Дмитро Малик, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Флиста та староста сіл Мшанець, Дітківці, Хомівка Степан Пошва поклали квіти до пам’ятника Миколі Микитину у його рідному селі.        Присутні на заході вшанували пам'ять воїна-інтернаціоналіста, у честь якого названа одна із вулиць с. Хомівка.

16:22 15.02.2021