Білецька громада

Дата: від до Скинути

У селах Білецької ОТГ проводиться підсипання щебенем найпроблемніших ділянок доріг, балансоутримувачем яких є Білецька сільська рада.  16 липня техніка працювала у селі Чистилів.  17 липня розпочали роботи у селі Великий Глибочок.  На проведення цих робіт Білецька сільська рада виділила 400 тис. грн.  Заплановано також усунути деформації доріг у селах Плотича та Чистилів.

12:02 18.07.2020

Згуртованість та шана традиціям об’єднує нашу Білецьку громаду

Увечері 6 липня в усіх куточках України починається святкування древнього свята Івана Купала, що символізує зв'язок людини з природою. Свято має велику історію та супроводжується безліччю традицій і звичаїв.  Ще сотні років тому у ніч на Івана наші предки плели вінки із квітів, водили хороводи та співали пісні, стрибали через вогнище і ходили до лісу шукати містичний цвіт папороті.

23:34 06.07.2020

Подяка за участь у відзначенні 79 річниці з Дня проголошення Акту відновлення Української державності

11:35 02.07.2020

Проголошення Акту відновлення української державності Ярославом Стецьком

Україна має чимало важливих дат.  Серед них - 30 червня 1941 року. Ця дата займає провідне місце в історії українського державотворення та визвольного руху. Саме в цей день у приміщенні "Просвіти" Українські національні збори проголосили Акт відновлення Української Держави та сформували тимчасовий уряд – Українське державне правління.

15:57 30.06.2020