НОТАРІАЛЬНІ ДІЇ, ЩО ВЧИНЯЮТЬСЯ ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

10/01

Посвідчення заповіту (крім секретного)

10/02

Скасування заповіту (крім секретного)

10/03

Видача дубліката, посвідченого органом місцевого самоврядування, документа

10/04

Засвідчення вірності копій (фотокопій) документів і виписок з них

10/05

Засвідчення справжності підпису на документі

10/06

Посвідчення довіреностей осіб, які проживають у населених пунктах, де немає нотаріусів, крім довіреностей на право розпорядження нерухомим майном, довіреності на управління і розпорядження корпоративними правами та довіреностей на користування та розпорядження транспортними засобами

10/07

Видача довідки про реєстрацію / останнє місце проживання спадкодавця (довідка для оформлення спадщини)