Білецька громада

Аналіз регуляторного впливу

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту рішення Білецької сільської ради «Про встановлення місцевих  податків і зборів на території Білецької сільської об’єднаної територіальної громади  на 2021 рік»

Проєкт рішення Білецької сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Білецької сільської об'єднаної територіальної громади на 2021 рік»

ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально- економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Білецької сільської ради про відповідність проекту рішення Білецької сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Білецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік»  вимогам ст. 4 та ст. 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

______________________________________________________________________________________

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Білецької сільської ради “Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна і Типового договору оренди комунального майна”