Інформація по фонду виплати заробітної плати

Нарахована заробітна плата за березень 2020 року Відділу освіти Білецької сільської ради

Нарахована заробітна плата за лютий 2020 року Відділу освіти Білецької сільської ради

Нарахована заробітна плата за січень 2020 року Відділу освіти Білецької сільської ради

Розрахунок заробітної плати відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Білецької сільської ради з КПКВ 1010160 за 1 квартал на 2020 р.

Фактичні видатки на оплату праці КП «Добробут» за січень-березень 2020 р.

Розрахунок ФОП за березень 2020 р. Аппарату Білецької сільської ради

Розрахунок ФОП за лютий 2020 р. Аппарату Білецької сільської ради