Стратегія розвитку Білецької ТГ

Дорогі жителі Білецької територіальної громади!

Ми з Вами зовсім недавно розпочали свій шлях становлення як об’єднана громада і за неповних дев’ять місяців роботи новообраної Білецької сільської ради зробили багато важливих справ та не збираємось зупинятись на досягнутому. Маленькими кроками, не зупиняючись, ми впевнено рухаємося вперед.

Наша ціль – зробити так, щоб кожна людина в громаді відчула реальні зміни на краще. Тому дуже важливо зараз спільно з Вами визначити, в якому напрямі потрібно рухатись до цих змін, які кроки мають бути першочерговими, яке спільне бачення та яку стратегію розвитку маємо реалізувати у найближчі 5-7 років.

Згідно Розпорядження № 89 від 18 жовтня 2019 р. «Про створення робочої групи зі стратегічного планування розвитку Білецької об’єднаної територіальної громади» у Білецькій ОТГ офіційно запроваджується процес стратегічного планування, у ході якого спільними зусиллями виконавчого апарату сільської ради, депутатського корпусу та громадськості буде розроблено та впроваджено «Стратегію розвитку Білецької об’єднаної територіальної громади на 2020-2027 роки».

Для проведення детального аналізу стану і перспектив розвитку громади, визначення стратегічного бачення та місії, сценаріїв і стратегії розвитку, формулювання системи стратегічних та оперативних цілей:

• створено Робочу групу зі стратегічного планування, у якій рівномірно представлені за різними сферами діяльності представники усіх сіл Білецької територіальної громади, а участь в робочій групі працівників виконавчого апарату сільської ради допоможе реалізувати сформовану стратегію в майбутньому, незалежно від можливих змін в управлінському апараті Білецької сільської ради;
  • започатковано формування робочих Фокус-груп із активних представників громади за напрямами: соціальна сфера, підприємницький сектор, органи місцевого самоврядування, активна молодь, до яких (терміном до 18.11.2019 р.) можуть долучитись усі бажаючі та зацікавлені мешканці нашої громади;
  • проведено серед учнів шкіл Білецької ОТГ конкурс творів та дитячих малюнків «Якою я бачу мою територіальну громаду в майбутньому»;
  • розпочато та проводитиметься на офіційному веб-сайті Білецької сільської ради збір пропозицій від жителів Білецької ОТГ з питань стратегічного планування розвитку територіальної громади.

Лише спільно сформовані бачення та Стратегія розвитку допоможуть налагодити скоординовану діяльність між владою, бізнесом і громадськістю та зацікавити кожного учасника у спільному й результативному досягненні бажаних, і навіть амбітних, цілей.

Успіх громади залежить від кожного з нас. Тому прошу Вас проявити активність і долучитись до процесу стратегічного планування в громаді!

Щиро запрошую у команду розробників Стратегії розвитку Білецької об’єднаної територіальної громади!

З повагою,

Білецький сільський голова

Дмитро МАЛИК

Ознайомитись із Розпорядженням № 89 від 18.10.2019 р. «Про створення робочої групи зі стратегічного планування розвитку  Білецької об’єднаної територіальної громади»  можна тут