Сільський голова

МАЛИК ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ

Народився 26 травня 1961 р. у селі Лежанівка Гусятинського району в сім’ї робітників. У 1968-1978 роках навчався у Гримайлівській середній школі, у 1978 р. був призваний на військову службу, служив у зенітно-ракетних військах, отримав звання сержанта.

Після служби в армії працював у різних сферах діяльності, однак найбільше припало до душі вирощування тюльпанів, а згодом і інших квітів. Збудував теплиці, разом з дружиною започаткував сімейний квітковий бізнес.

З 1999 по 2018 рр. вів підприємницьку діяльність, керував мережею салонів квітів «Фантазія».

З 15 січня 2019 р. вступив у повноваження Білецького сільського голови.

На виборах 25 жовтня 2020 року вдруге обраний на посаду сільського голови.

Громадська діяльність: у  2015 - 2018 роках був членом виконавчого комітету Білецької сільської ради, з 2013 року – старший брат у Церкві. У травні 2018 року увійшов до ініціативної групи, а з червня 2018 р. – до спільної робочої групи щодо об’єднання територіальних громад у Білецьку ОТГ.

Сімейний стан: одружений, дружина Малик Оксана Тарасівна – депутат Білецької сільської ради VІІ та VIII скликання, керівник мережі «Фантазія». Син Тарас та дочка Оля зайняті у сфері сімейного бізнесу. Має трьох внуків: Ангеліну, Владислава та Лукяна.