План роботи сесій Білецької сільської ради

Рішення сесії Білецької сільської ради

VIIІ скликання

від 24 грудня 2020 року №401

роботи Білецької сільської ради на 2021 рік

Питання для розгляду

Термін

виконання

Відмітка

про розгляд

1.

Про виконання бюджету Білецької сільської ради за 2020 рік.

2.

Звіт Білецького сільського голови про роботу виконавчих органів ради за 2020 рік.

3.

Звіти керівників відділів структурних підрозділів та виконавчих органів Білецької сільської ради за 2020 рік.

4.

Про хід виконання Програми соціального–економічного розвитку Білецької сільської об’єднаної територіальної громади Тернопільського району Тернопільської області на 2020-2021 роки за 2020 рік.

5.

Звіт про роботу виконавчого комітету Білецької сільської ради за 2020 рік

6.

Звіти голів постійних депутатських комісій Білецької сільської ради про роботу та виконання рішень ради у 2020 році (окремо звіт кожної комісії).

7.

Звіт про роботу комунальних підприємств Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області за 2020 рік.

8.

Про інформування депутатами ради Білецьку сільську раду та її виконавчі органи щодо своєї роботи за 2020 рік.

9.

Про організацію роботи зі зверненнями громадян за 2020 рік.

10.

Про затвердження "Програми охорони навколишнього природного середовища на території Білецької об’єднаної територіальної громади на 2021–2022 роки".

11.

Про хід виконання "Програми розвитку освіти Білецької сільської ради на 2020-2021 роки" за 2020 рік.

12.

Про хід виконання "Програми соціального захисту окремих категорій населення Білецької сільської ради на 2019–2020 роки" за 2020 рік.

13.

14

Про хід виконання "Програми заходів з відзначення державних та професійних ювілейних і святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток сіл Білецької сільської ради, здійснення інших заходів у сфері у сфері культури та мистецтва на 2019–2020 роки" за 2020 рік.

15.

Про хід виконання "Програми розвитку фізичної культури і спорту Білецької сільської ради на 2019–2020 роки" за 2020 рік.

16.

Про хід виконання "Програми Обдаровані діти на 2019-2020 роки" за 2020 рік.

17

Про хід виконання інших програм

18.

Про затвердження "Порядку представлення до нагородження та вручення нагород у Білецькій сільській раді та її виконавчому комітеті", "Положення про нагородження Подяками, Почесними грамотами та присвоєння звання "Почесний громадянин Білецької об’єднаної територіальної громади"".

19.

Про стан сплати місцевих податків і зборів на території Білецької об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.

20.

Розгляд земельних питань (протягом року).

21.

Розгляд заяв про надання одноразової матеріальної допомоги (протягом року).

22.

Про виконання бюджету Білецької сільської ради за І квартал 2021 року.

23.

Про хід виконання Програми соціального–економічного розвитку Білецької об’єднаної територіальної громади Тернопільського району Тернопільської області на 2020–2021 рік.

24.

Про підготовку до святкування Дня Білецької об’єднаної територіальної громади.

25.

Про підготовку закладів освіти до навчального 2021–2022 року (у тому числі підготовку до НУШ).

26.

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Білецької об’єднаної територіальної громади на 2022 рік.

27.

Про підготовку закладів освіти, охорони здоров’я, культури Білецької об’єднаної територіальної громади до роботи в осінньо–зимовий період 2021–2022 років.

28

Про хід виконання " Програми підтримки та розвитку молоді та молодіжної політики Білецької об’єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки у співпраці з релігійними організаціями" за І півріччя 2021 року.

29.

Про виконання бюджету Білецької сільської ради за І півріччя 2020 року.

30.

31.

Звіт про роботу виконавчого комітету Білецької сільської ради за І півріччя 2020 року.

32.

Звіти голів постійних депутатських комісій Білецької сільської ради про роботу та виконання рішень ради за І півріччя 2021 року (окремо звіт кожної комісії).

33.

Звіт керівників відділів структурних підрозділів та виконавчих органів Білецької сільської ради за І півріччя 2021 року.

34.

Інформування старост сіл В.Глибочок, Чистилів, Мшанець та Дітківці, Хомівка про проведену роботу у І півріччі 2021 року.

35.

Про хід виконання "Програми розвитку освіти Білецької сільської ради на 2020-2021 роки" за І півріччя 2021 року.

36.

Про хід виконання "Програми розвитку культури, туризму та охорони культурної спадщини Білецької об’єднаної територіальної громади на 2021 рік" за І півріччя 2021 року.

37.

Про хід виконання "Програма розвитку фізичної культури і спорту Білецької об’єднаної територіальної громади на 2021рік" за І півріччя 2021 року.

38.

Про хід виконання "Програми соціального захисту окремих категорій населення Білецької сільської ради на 2021 рік" за І півріччя 2021 року.

39.

40.

Про хід виконання "Програми охорони навколишнього природного середовища на території Білецької об’єднаної територіальної громади на 2021–2022 роки" за І півріччя 2021 року.

41.

Звіт про роботу КП "Великоглибочецьке" Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області за І півріччя 2021 року.

42.

Звіт про роботу КНП «ЦПМСД» Білецької сільської ради за І півріччя 2021 року.

43.

Про виконання бюджету Білецької сільської ради за 9 місяців 2021 року.

44.

Про роботу закладів культури та підготовку до святкування новорічних та різдвяних свят.

жовтень

45.

46.

47.

Про затвердження Плану роботи Білецької сільської ради на 2022 рік.

48.

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.

До 15 грудня

49.

Про затвердження бюджету Білецької сільської ради на 2022 рік.

До 25 грудня