КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Білецької сільської ради

Контакти та графік роботи

Інформація про лікарів

ІНФОРМАЦІЯ

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. №1094 (із змінами), інформуємо про результати конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білецької сільської ради, проведеного 20 лютого 2020 р. відповідно до розпоряджень Білецького сільського голови від 11.01.2020 р. №03 «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білецької сільської ради та від 31.01.2020 р. №10 «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білецької сільської ради.

Оголошення про проведення конкурсу оприлюднено на офіційному веб-сайті Білецької сільської ради 04.02.2020 р.