Реєстр регуляторних актів

1.

Рішення № 488 «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури на території Білецької сільської ради»

2.

Рішення№500 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Білецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

Додаток 1. Положення про особливості справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності  на території  Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Додаток 2. Ставки земельного податку

Додаток 3. Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих
відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку

Додаток 4. Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Додаток 5. Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Додаток 6. Положення про транспортний податок

3. Рішення №1284 «Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік»
4. Рішення №1380 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Білецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік»
5 Рішення № 1031 "Про встановлення ставок єдиного податку на території Білецької сільської  ради на 2022 рік»
6 Рішення №3051 «Про встановлення місцевих  податків і зборів на території Білецької територіальної громади»