Вибори 2020

Постанова Білецької сільської територіальної виборчої комісії від 23 вересня 2020 року №48

Про реєстрацію Яциковського Ігора Ярославовича, висунутого Тернопільською територіальною організацією Радикальної партії Олега Ляшка кандидатом на посаду голови Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області.

16:43 29.09.2020

Постанова Білецької сільської територіальної виборчої комісії від 23 вересня 2020 року №47

Про реєстрацію Чорного Ігоря Володимировича, висунутого Тернопільською територіальною організацією Політичної партії "Європейська Солідарність" кандидатом на посаду голови Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області.

16:37 29.09.2020

Постанова Білецької сільської територіальної виборчої комісії від 23 вересня 2020 року №46

Про реєстрацію кандидатів у депутати Білецької сільської ради Тернопільського району, Тернопільської області, висунутих Тернопільською обласною організацією Радикальної Партії Олега Ляшка

16:30 29.09.2020