Білецька громада

Вибори 2020

Постанова Білецької сільської територіальної виборчої комісії від 23 вересня 2020 року №32

Про реєстрацію кандидатів у депутати Білецької сільської ради Тернопільського району, Тернопільської області, висунутих Тернопільською Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

17:33 24.09.2020

Постанова Білецької сільської територіальної виборчої комісії від 23 вересня 2020 року №31

Про реєстрацію кандидатів у депутати Білецької сільської ради Тернопільського району, Тернопільської області, висунутих Тернопільською обласною територіальною організацією Політичної Партії "ГОЛОС"

17:31 24.09.2020

Постанова Білецької сільської територіальної виборчої комісії від 23 вересня 2020 року №30

Про реєстрацію кандидатів у депутати Білецької сільської ради Тернопільського району, Тернопільської області, висунутих Тернопільською обласною організацією Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

17:28 24.09.2020