Тернопільський міськрайонний центр зайнятості

Графік навчання ЦПТО ДСЗ на серпень

Державна служба зайнятості пропонує безоплатні соціальні послуги

Індивідуальне навчання

Перелік професій ( напрямів), з яких планується організація  навчання безробітних у серпні 2019 року

Вакансії станом на 09.08.2019 р.

Анонс клубів

Графік  проведення семінарів з роботодавцями в приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості у липні 2019 року

Графік (орієнтовний) формування навчальних груп центру професійно - технічної освіти державної служби зайнятості на липень 2019 р.

Перелік професій ( напрямів), з яких планується організація  навчання безробітних у  липні  2019 року

Підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями (кухар)