Інформація про лікарів

Завідувач амбулаторії ЗПСМ с. Ігровиця

Педіатр

Освіта: вища.
У 2005 році закінчила Державний вищий навчальний заклад «Івано-Франківський національний медичний університет» за спецільністю «Педіатрія».
Інтернатура за фахом: «Педіатрія».
Досвід роботи: працювала лікарем – педіатром Золотопотіцької амбулаторії ЗПСМ Бучацького районного центру первинної медико-санітарної допомоги;
лікарем-педіатром Золотопотіцької АЗПСМ Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бучацької міської ради.

Баранова

Баранова Тетяна Геннадіївна

Освіта: вища.

У 2020 році закінчила Запорізький державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа».

Інтернатура за фахом: «Загальна практика – сімейна медицина»

Досвід роботи: Лікар-інтерн зі спеціальності «Загальна практика- сімейна медицина» в КНП «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Каховської районної ради» та в КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є. Є. Карабелеша» Херсонської міської ради.

ІвасикІвасик Ніна Мар’янівна

Лікар загальної практики сімейної медицини – сімейний лікар амбулаторії

ЗПСМ с. Біла

Освіта: вища.

У 2001 році закінчила Тернопільську державну медичну академію ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа».

Інтернатура за фахом: «Педіатрія».

Спеціалізація: «Сімейна медицина» та «Організація і управління охороною здоров’я».

Досвід роботи: працювала лікарем - педіатром Монастириської центральної районної лікарні; викладачем клінічних дисциплін ПВНЗ «Медичний коледж»; провідним інспектором медичної служби ТУССО у Тернопільській області; начальником медичної служби Територіального управління Служби судової охорони у Тернопільській області.

ЛуцишинЛуцишин Ольга Сергіївна

Завідувач амбулаторії ЗПСМ с. Біла

Лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ с. Біла

Освіта: вища.

У 2019 році закінчила Івано-Франківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа».

Інтернатура за фахом: «Загальна практика – сімейна медицина».

Досвід роботи: Лікар загальної практики – сімейний лікар Березнівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №1 Рівненської області.

ЦибрійЦибрій Валентина Борисівна

Освіта: вища.

У 1988 році закінчила Тернопільський державний медичний інститут за спеціальністю: «Лікувальна справа».

Інтернатура за фахом: «Терапія».

Кваліфікаційна категорія: друга.

Досвід роботи: працювала лікарем - терапевтом Здолбунівської ЦРЛ;

дільничим лікарем Тернопільської міської дитячої лікарні; лікарем - терапевтом та лікарем загальної практики - сімейним лікарем Баворівської дільничої лікарні; лікарем загальної практики – сімейної медицини АЗПСМ с. В. Глибочок.

ШпитковськийШпитковський Володимир Антонович

Лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ с. Ігровиця

Освіта: вища.

У 1983 році закінчив Тернопільський державний медичний інститут за спецільністю « Лікувальна справа».

Інтернатура за фахом: «Терапія».

Кваліфікаційна категорія: вища.

Досвід роботи: працював лікарем – терапевтом у Новоград – Волинській ЦРЛ; дільничим терапевтом Ігровицької лікарської амбулаторії;

ЮркевичЮркевич Оксана Петрівна

Завідувач амбулаторії ЗПСМ с. В. Глибочок

Освіта: вища.

У 2009 році закінчила Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського, за спеціальністю: «Лікувальна справа».

У 2020 році закінчила Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю: «Менеджмент закладів охорони здоров’я».

Інтернатура за фахом: «Загальна практика – сімейна медицина», Кваліфікаційна категорія: перша.

Досвід роботи: працювала лікарем ЗПСМ Кременецької ЦРЛ; лікарем ЗПСМ амбулаторії с. В. Глибочок;

Покладено обов’язки в. о. директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білецької сільської ради.