Категорії пільговиків

Основні категорії пільговиків, які відповідно до законів України мають право на знижку плати за житлово-комунальні послуги та/або на придбання твердого палива та скрапленого газу за рахунок коштів державного бюджету:

Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»:

• особи з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ, ІІІ групи;
  • учасники бойових дій;
  • члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни;
  • учасники війни.

Закон України «Про соціальний захист дітей війни»:

• діти війни.

Закон України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист»:

• ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани Національної поліції та інші пільгові категорії.

Закон України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»:

• військовослужбовці, які стали особами з інвалідністю під час проходження військової служби, та члени сімей загиблих (померлих) військовослужбовців.

Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»:

• особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1 або до категорії 2;
  • дружини (чоловіки) померлого громадянина, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою;
  • діти, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою.