Дата: від до Скинути

«ЧАС ПЛИНЕ, А ПАМ’ЯТЬ ЗАЛИШАЄТЬСЯ»:ВШАНУВАННЯ  ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ В СЕЛІ ІГРОВИЦЯ БІЛЕЦЬКОЇ ОТГ

«ЧАС ПЛИНЕ, А ПАМ’ЯТЬ ЗАЛИШАЄТЬСЯ»:ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ В СЕЛІ ІГРОВИЦЯ БІЛЕЦЬКОЇ ОТГ

23 лютого 2020 року мешканці села Ігровиця, разом із сільським головою Дмитром Маликом, депутатами та членами виконавчого комітету Білецької сільської ради зібрались для вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні – відважних українців, які загинули під час подій Революції Гідності у 2014 році.

12:53 24.02.2020

ВІДБУВСЯ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

20 лютого 2020 р. ради відбувся конкурсний відбір на зайняття посади директора КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Білецької сільської ради, переможцем якого оголошено Хіночек Ольгу Адамівну.

11:21 22.02.2020

НОВА «СМІТТЄВА» КРИЗА В ДОВКОЛИШНІХ СЕЛАХ ТЕРНОПОЛЯ, АБО ХТО КОМУ І ЗА ЩО МАЄ ПЛАТИТИ?

У новому 2020 році Білецька сільська рада отримала від Тернопільської міської ради люб’язну пропозицію укласти договір про міжбюджетний трансферт на 2020 рік на суму 547 тис 976 грн. Згідно з предметом цього договору: «Білецька сільська рада передбачає в сільському бюджеті на 2020 рік передачу коштів у вигляді міжбюджетного трансферту бюджету Тернопільській міській громаді за утримання під’їзних шляхів та придорожніх зелених зон, забезпечення належного санітарно-технічного стану прилеглої території до сміттєзвалища твердих побутових відходів біля с. Малашівці Зборівського району, Тернопільської області».

11:14 22.02.2020

«ПРОЩАННЯ З КОЛЯДОЮ» У БІЛЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ

09 лютого 2020 року творчі аматорські колективи Білецької громади  зібрались у великому дружньому колі на спільному театралізованому дійстві «Прощання з колядою», яке  проводилось на базі Будинку культури села Плотича.

17:18 10.02.2020

ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

03 лютого 2020 р. у приміщенні Білецької сільської ради відбулось перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білецької сільської ради, утвореної згідно Розпорядження Білецького сільського голови №10 від 31 січня 2020 р.

09:06 04.02.2020

«ХТО, ЯК НЕ МИ»: У БІЛЕЦЬКІЙ ОТГ ЗАПОЧАТКУВАЛИ ДОБРОВІЛЬНУ АКЦІЮ ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ

31 січня 2020 р. господині із села Біла приготували та відправили українським солдатам у зону АТО харчову посилку зі варениками, домашніми пиріжками, салатом олів’є та іншими продуктами. Мета акції – пригостити домашніми стравами, приготовленими з любов’ю, й зігріти душевними теплом наших військовослужбовців, які на передовій утримують мирне небо над Україною. Депутат Білецької сільської ради Малик Оксана Тарасівна звернулась до воїнів із такими словами: "Ми щиро завдячуємо Вам, наші герої, наші захисники, за кожен прожитий день за Вашими плечима!!! Дякуємо Вам за ваше служіння і життя в ім'я ближнього! Ви є прикладом для нас усіх, ми рівняємось на Вас! Будьте Богом благословенні Ви і Ваші родини!"

15:53 03.02.2020