Білецька громада

Дата: від до Скинути

09 квітня в Білецькій сільській раді відбулося проведення навчання з пожежної безпеки аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення (АРЗ) У ДСНС України у Тернопільській області.

Навчання проведено для начальників відділів Білецької сільської ради, працівників апарату та старостів.    Теоретичну і практичну  частину  викладено в особі начальника навчального пункту  Ігора  Найка та викладачів Юрія  Осоховського  і Богдана Черняка.

15:20 09.04.2021

У ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ДИТЯЧИЙ ЯСЛА-САДОК СЕЛА ВЕЛИКИЙ ГЛИБОЧОК» БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПРОВЕДЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ХАРЧОБЛОКУ

Для забезпечення якісного харчування дітей у Великоглибочецькому ясла-садку за кошти місцевого бюджету Відділом освіти Білецької сільської ради реалізовано проєкт «Капітальний ремонт харчоблоку ЗДО «Дитячий ясла-садок села Великий Глибочок Білецької сільської ради».

08:30 05.04.2021

У закладі дошкільної освіти "Світ малечі" села Ігровиця відбулося свято з нагоди п'ятиріччя відкриття.

На святі були присутні гості: голова Білецької сільської ради Малик Дмитро Васильович, заступник сільського голови Флиста Василь Петрович, директори закладів дошкільної освіти Білецької територіальної громади, староста села Ігровиця Винницький Петро Миколайович, підприємець та спонсор Тимчишин Василь Петрович. Музичним вітанням  привітав садочок Ігровицький будинок культури (керівник Юлія Леонідівна Чупик). Усі гості завітали з чудовими подарунками, за що колектив та вихованці садочку щиро вдячні!!!

15:59 26.03.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ

Верховна Рада України  не скасувала переведення  годинників у 2021 році:  законопроєкт  відправили  на  доопрацювання. Це означає, що, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року №509 «Про порядок обчислення часу на території України», українці в ніч на 28 березня (о 3-ій год) повинні перевести стрілки годинників на 1 годину вперед.

15:30 26.03.2021