Білецька громада

Інформація для керівників сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств

Дата: 18.10.2022 11:38

Науково-аналітична записка «Світовий досвід застосування біологічного методу захисту рослин та перспективи в Україні», у якій за результатами аналізу застосування біологічного методу захисту рослин у сучасній світовій практиці визначено основні засади і нові тенденції застосування біоконтролю, проведено оцінку перспектив використання світового досвіду в Україні. Виділено основні важливі моменти та запропоновано першочергові завдання щодо практичного використання світового досвіду застосування біоконтролю в Україні задля реалізації політики екологізації сільського господарства у широкому контексті та формуванні загальної культури екобезпечного агровиробництва.

посилання на матеріали ТУТ