Громадські Обговорення

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО НАЙМЕНУВАННЯ НОВОСТВОРЕНОГО ОБ'ЄКТУ ТОПОНІМІКИ В СЕЛІ ІВАЧІВ ДОЛІШНІЙ (У САДОВО-ГОРОДНОМУ ТОВАРИСТВІ «ПЕРЛИНА» ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

12:26 17.08.2021

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО НАЙМЕНУВАННЯ НОВОСТВОРЕНИХ ОБ'ЄКТІВ ТОПОНІМІКИ В СЕЛІ ВЕЛИКИЙ ГЛИБОЧОК (У САДОВОМУ ТОВАРИСТВІ «ІВАЧІВСЬКЕ») ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

12:17 17.08.2021

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО НАЙМЕНУВАННЯ НОВОСТВОРЕНОГО ОБ'ЄКТУ ТОПОНІМІКИ В СЕЛІ ЧИСТИЛІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

12:08 17.08.2021

12:05 17.08.2021

Громадське обговорення щодо найменування новостворених об'єктів топоніміки с. Ігровиця Тернопільського району Тернопільської області

09:23 10.08.2021

Громадське обговорення щодо найменування новостворених об'єктів топоніміки с. Чистилів Тернопільського району Тернопільської області

09:45 21.10.2020