ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БІЛЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ, ЯКІ ПОВЕРНУЛИСЬ З-ЗА КОРДОНУ!

Якщо Ви повернулись із країн, де зафіксовані випадки коронавірусної інфекції (COVID-19), настирливо просимо Вас у телефонному режимі повідомити старосту села і зв'язатися із медичними працівниками, які обслуговують Ваш населений пункт, та розповісти їм про свою історію подорожей, стан здоров'я та можливі контакти.

13:03 24.03.2020

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ БІЛЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 із змінами та доповненнями “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” з 17 березня в Україні заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

09:22 20.03.2020

РІШЕННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

18 березня 2020 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Білецької сільської ради, де були прийняті рішення, які є життєво важливими в умовах протидії поширенню епідемії корона вірусу COVID-2019

17:01 19.03.2020

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ

Доводимо до відома мешканців с. Біла, що у зв'язку з ремонтними роботами, у четвер (19 березня) буде відключено енергопостачання з 09:00 по 16:00 год. по вулицях  Л. Українки, та Миру.

11:22 18.03.2020

РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАСТЕРІГАЮТЬ: СПАЛЮВАТИ СУХУ ТРАВУ – НЕБЕЗПЕЧНО!

Внаслідок необережного поводження з вогнем, чи звичайної людської халатності й необачності на відкритих територіях, господарських угіддях, уздовж транспортних магістралей, на узбіччях і навіть практично у центрі населених пунктів горить суха рослинність. Кількість таких пожеж не зменшується.

09:12 18.03.2020

УВАГА! СЕСІЯ

18 березня 2020 року о 16:00 в приміщенні клубу с.Біла відбудеться пленарне засідання 28 (позачергової) сесії Білецької сільської ради VII скликання.

14:56 17.03.2020

УВАГА! СЕСІЯ

12 березня 2020 року о 17:00 в приміщенні клубу с.Біла відбудеться пленарне засідання 27 сесії Білецької сільської ради VII скликання.

12:28 10.03.2020

УВАГА! СЕСІЯ

03 березня 2020 року о 16:00 в приміщенні Будинку культури с. Великий Глибочок відбудеться ІІ пленарне засідання 25 сесії Білецької сільської ради VII скликання.

15:13 02.03.2020

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ

Доводимо до відома мешканців с. Біла, що у зв'язку з ремонтними роботами, у неділю (1 березня) буде відключено енергопостачання з 13:00 по 15:00 год. по вулицях Кос-Анатольського, Крушельницької, Сонячна, Л. Українки, Сагайдачного, Миру, Нова, Шевченка, Коновальця, Національного відродження, Січових Стрільців, Личаківській та Набережній.

14:53 28.02.2020