A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білецька сільська територіальна громада
Тернопільська область, Тернопільський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення  заяви

Дата: 25.01.2023 12:11
Кількість переглядів: 98

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення  заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детальний план території земельної ділянки  комунальної власності для будівництва та експлуатації гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд спеціального призначення (очисні споруди) загальною площею 0,5208 га, розташованої на території Білецької сільської ради Тернопільського району, Тернопільської області.»За функціональним призначенням територія призначена для будівництва та експлуатації локальних очисних споруд господарсько-побутових стоків продуктивністю 750 м3/добу(основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури).
Замовник: Білецька сільська рада  https://bilecka-gromada.gov.ua.
2) орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування;
Білецька ОТГ Тернопільського району, Тернопільської обл.
3) передбачувана процедура громадського обговорення:
а) початок та термін здійснення процедури: Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки оприлюднюється шляхом розміщення на офіційному сайті Білецької сільської ради   https://bilecka-gromada.gov.ua/   дата 25/01/2023р., публікація у газеті « Вільне ЖИТТЯ»,№ 7від  27.01.2023 р. та у газеті «Захід Прес» №1 від 25.01.2023р.
б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо); Громадськість в межах терміну проведення громадського обговорення (15 днів з дня публікації на сайті  Білецької ОТГ) має право у письмовій формі подати зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО та проєкту Державного планування. Усі зауваження та пропозиції щодо проєкту  державного плануваннята заяви про визначення обсягу, одержані протягом встановленого термінуу письмовому вигляді, підлягають обов’язковому розгляду «Замовником». За результатами розгляду «замовник» враховує отримані зауваження або мотивовано їх відхиляє.
в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення);  Дата та місце проведення громадських обговорень (в разі отримання зауважень)вказана на сайті Білецької ОТГ.
г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу для ознайомлення з проектом документа державного планування, та до якого подаються зауваження і пропозиції (протягом 15 днів):вул. Молодіжна, 19, Білецька сільська рада Тернопільського району, Тернопільської обл., (https://bilecka-gromada.gov.ua.)
4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування. Не проводяться.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.