Білецька громада

Дата: від до Скинути

ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

03 лютого 2020 р. у приміщенні Білецької сільської ради відбулось перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білецької сільської ради, утвореної згідно Розпорядження Білецького сільського голови №10 від 31 січня 2020 р.

09:06 04.02.2020

«ХТО, ЯК НЕ МИ»: У БІЛЕЦЬКІЙ ОТГ ЗАПОЧАТКУВАЛИ ДОБРОВІЛЬНУ АКЦІЮ ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ

31 січня 2020 р. господині із села Біла приготували та відправили українським солдатам у зону АТО харчову посилку зі варениками, домашніми пиріжками, салатом олів’є та іншими продуктами. Мета акції – пригостити домашніми стравами, приготовленими з любов’ю, й зігріти душевними теплом наших військовослужбовців, які на передовій утримують мирне небо над Україною. Депутат Білецької сільської ради Малик Оксана Тарасівна звернулась до воїнів із такими словами: "Ми щиро завдячуємо Вам, наші герої, наші захисники, за кожен прожитий день за Вашими плечима!!! Дякуємо Вам за ваше служіння і життя в ім'я ближнього! Ви є прикладом для нас усіх, ми рівняємось на Вас! Будьте Богом благословенні Ви і Ваші родини!"

15:53 03.02.2020