Запрошуємо у команду волонтерів для реалізації участі Білецької ОТГ в проєкті "Не пали-компостуй"

Дата: 16.05.2020 13:13

• Ви теж хочете припинити практику відкритого спалювання в Білецькій громаді?
  • У вас є ідеї, як це зробити?
  • Готові допомогти нашій громаді в можливості запобігання масових пожеж?
  • Маєте досвід у сфері нормативно-правового регулювання?
  • Знаєте, як компостувати?

Готові поширювати інформацію щодо протидії спалюванню й популяризувати екопрактики?

Якщо ви відповіли «Так» хоча б на одне з цих питань – вам до нас!

Білецьку громаду відібрано до участі у проєкті "Не пали - компостуй", ініційованого Лабораторією інноваційного розвитку (Accelerator Lab) ПРООН в Україні та Центром розвитку інновацій для відповідальних громад, які прагнуть ефективно запобігати випалюванню стерні, опалого листя, органічних та інших садових і сільськогосподарських відходів на своїх територіях.

Для реалізації проекту нам потрібні активні, небайдужі жителі громади, які зможуть виконувати певні завдання:

• Підтримувати розвиток руху еко-інспекторів, добровільних пожежних дружин та еко-відповідальних громад й бізнесу;
  • Досліджувати успішний досвід запобігання спалюванню органіки;
  • Популяризувати альтернативні практики – компостування, біогаз;
  • Навчаться моніторити та аналізувати пожежі на основі супутникових, державних даних та зібраних активістами/ волонтерами.

Всі зацікавлені активні жителі громади, які хочуть взяти участь у проєкті, заповнюйте анкету

За довідками звертатися:

Тетяна Цаволик, координатор від Білецької ОТГ