У Білецькій ТГ працював вакцинальний автобус.

Дата: 19.07.2023 09:10

Вчора, 18 липня, з метою промоції вакцинації та проведення щеплення проти COVID-19 і рутинної імунізації, фахівці ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України» та працівники первинної медико-санітарної допомоги КНП «ЦПМСД» Білецької сільської ради спільно та плідно працювали у Білецькій ТГ.

Обстеження стану здоров’я жителів нашої громади та інші медичні послуги надавалися безкоштовно на території фельдшерського пункту села Плотича. Усіх охочих вакцинуватися, пройти огляд у лікаря, спеціально призначений вакцинальний автобус довозив із села Чистилів.

Також, усі охочі мали можливість зробити ЕКГ, швидкі тести на наявність гепатиту В та С, здати загальний аналіз крові та визначати рівень глюкози в крові.

Згідно довідки ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України», під час виїзду вакцинального автобуса було оглянуто 113 осіб, з них вакцинувалося 67 людей:

• АДП-м (дифтерія, правець) – 59;
  • ІПВ – 1;
  • Гепатит В – 5;
  • КПК (кір, краснуха, паротит) – 2.

Окрім цього було:

• проведено 27 швидких тести на визначення глюкози в крові;
  • проведено 18 швидких тести на виявлення гепатитів В та С (всі негативні);
  • проведено 16 консультацій сімейного лікаря після проходження ЕКГ серця.

Багато жителів громади скористалися можливістю обстежити стан свого здоров’я, почути поради та рекомендації медичних працівників і вакцинуватися.

Дякуємо фахівцям ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України» та працівникам первинної медико-санітарної допомоги КНП «ЦПМСД» Білецької сільської ради за проявлену ініціативу та висококваліфікований підхід, доброзичливе та відповідальне ставлення при наданні медичних послуг.