ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

На території громади встановлені нові сітчасті контейнери для сортування сміття.

15:15 21.04.2021

До уваги жителів с.Івачів Долішній!

Повідомляємо Вас, що в с.Івачів Долішній  буде проведено обробку посівів озимої пшениці із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством.

11:14 21.04.2021

До уваги жителів с.Івачів Долішній!

Повідомляємо Вас, що в с.Івачів Долішній  буде проведено обробку посівів озимої пшениці із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством.

11:08 21.04.2021

До уваги жителів с.Великий Глибочок!

Повідомляємо Вас, що в с. Великий Глибочок буде проведено обробку посівів озимої пшениці із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством.

10:47 21.04.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ сіл Івачів Долішній та Івачів Горішній!

НАГАДУЄМО, що 20 квітня КП  «Великоглибочецьке» має оплатити ТОВ «Альтфатер Тернопіль» за послуги вивозу твердих побутових відходів. Велике прохання погасити заборгованість. При невиконанні цих зобов’язань з 22 квітня ТОВ «Альтфатер Тернопіль» припинить надання послуг з вивозу сміття! На жителів, які не матимуть укладених договорів буде накладена адміністративна відповідальність! Подбайте будь-ласка про чистоту і порядок своїх сіл.

10:05 19.04.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

У суботу 17 квітня 2021 року о 10.00 год. відбудеться толока.  Збір ініціативних груп біля старостатів. Просимо долучитись до прибирання Ваших населених пунктів!

09:26 14.04.2021