Звернення до жителів Білецької громади щодо недотримання правил безпеки руху на квадроциклах, мотоциклах, скутерах та електросамокатах!

Дата: 17.07.2024 15:32

Шановні жителі Білецької громади!

Звертаємо вашу увагу на серйозну проблему, яка стосується безпеки наших вулиць та доріг. Останнім часом ми спостерігаємо зростання скарг на випадки порушення правил дорожнього руху з боку користувачів квадроциклів, мотоциклів, скутерів та електросамокатів. Невміле користування транспортними засобами несе велику небезпеку!

Нагадуємо всім учасникам дорожнього руху про необхідність дотримуватися правил, що регулюють рух та забезпечують загальну безпеку. Використання різноманітних транспортних засобів, особливо на території населених пунктів, вимагає відповідального ставлення та дотримання правил дорожнього руху. Пам’ятайте, що швидка їзда може мати трагічні наслідки!

Дуже просимо батьків, звернути на це увагу і провести з дітьми роз’яснювальну роботу. Бережіть їхнє життя та здоров’я, а також життя та здоров’я пішоходів та інших учасників руху! Також зверніть увагу на правила поведінки з транспортними засобами в темний час доби! Пам’ятайте, що дитина вчиться поведінки на вулиці насамперед на вашому прикладі і на власному досвіді!

Також наголошуємо, що неприпустимо їздити по засіяних та засаджених полях! Великим гріхом є топтати хліб!

Просимо всіх бути уважними, дотримуватися швидкісного та світлового режимів, не виконувати небезпечні маневри та завжди носити захисне спорядження, світловідбиваючі елементи. Це не лише забезпечить вашу безпеку, але й захистить від дорожньо-транспортних пригод інших учасників дорожнього руху!

Разом ми повинні дбати про безпеку вулиць сіл громади! Віримо, що кожен віднесеться до цього із розумінням!