Вітаємо з днем бухгалтера і аудитора!

Дата: 16.07.2024 08:31

Сьогодні своє професійне свято відзначають люди, без яких не зможе обійтись жодна державна чи приватна установа, організація чи підприємство, адже вони дбають про фінансову та господарську сфери. День бухгалтера і аудитора відзначається в Україні саме цього дня не випадково, адже 16 липня 1999 року Верховною Радою України ухвалено Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», що є законодавчим фундаментом бухгалтерської діяльності.

Професія бухгалтера є давньою та шанованою. Як і кожна робота вона потребує багато зусиль, енергії та натхнення, але тим, хто справді любить свою працю, приносить задоволення і радість від досягнення успіху!

У цей день від імені жителів Білецької громади щиро вітаємо бухгалтерів, що працюють у виконавчих органах місцевого самоврядування. Сердечно дякуємо, що відповідально та пильно виконує свою роботу, дбаючи про фінансову стійкість та розвиток нашої громади! Бажаємо вам на професійному шляху у доброму здоров’ї, щасті, злагоді та мирі, досягати успіхів та процвітання!

Рівно ж вітаємо й тих жителів громади, які в цей день також відзначають професійне свято! Зичимо професійного зростання, злагоди у робочому колективі та затишку в сімейному колі! Хай числа завжди сходяться, а праця приносить задоволення та натхнення!