У селах громади відбулися благодійні концерти до Дня матері, Дня вишиванки та Дня сім’ї.

Дата: 20.05.2024 10:52

У неділю, 19 травня 2024 року, у селах Білецької громади відбулися різноманітні благодійні концерти на підтримку Збройних Сил України, що жертовно захищають дари життя та материнства. Заходи стали своєрідним підсумком Дня матері, Дня сім’ї, Дня вишиванки, що уособлюють найвищі почування кожного українця!

Концерт «Весняний промінь Материнської любові» у будинку культури села Плотича.

Крім місцевих творчих колективів на сцені виступали гості із Байковецької громади – колектив «Божий дар». Дякуємо фотографу Роману Жаровському за пам’ятні світлини концерту!

Концерт ««Цілуємо руки наших Матерів» у будинку культури села Ігровиця.

Святкові миті святкування Дня матері у селі Дітківці.

Концерт до Дня матері у клубі села Біла.

Із вітальним словом до присутніх зверталися голова Білецької громади Дмитро Малик та начальник Відділу культури Роман Винник.

Також урочистості відбувалися в селі Івачів Горішній.

Дякуємо українським матерям, що зростили наших мужніх воїнів! Під їхнім захистом у Божій опіці ми збираємось, щоб в єдності піднести український голос!

Дякуємо організаторам та учасникам заходів, особливо нашим діткам, за вшанування материнства, славного українського роду, його традицій та культури! Висловлюємо подяку і тим, хто долучився до їх проведення та підтримав своїми щирими і щедрими пожертвами наших захисників! Зібрані кошти використовуватимуться Відділом культури туризму та охорони культурної спадщини Білецької сільської ради для закупівлі основи маскувальних сіток та агроволокна.