У Тернопільському обласному центрі зайнятості відкривається "єдине вікно" для надання послуг соціально вразливим категоріям населення.

Дата: 14.05.2024 10:20

Про це повідомили у Тернопільській ОВА під час брифінгу на тему: "Зручно, комплексно, інформативно! У центрі зайнятості відкривається "єдине вікно" послуг соціально вразливим категоріям населення".

Переглянути брифінг можна за посиланням.

Консультуватимуть ветеранів, внутрішньопереміщених осіб, людей з інвалідністю з таких питань:

• можливість отримати житло, гуманітарну та матеріальну допомогу;
  • отримання психологічної допомоги та послуг з реабілітації;
  • супровід в працевлаштуванні;
  • отримання грантів для розвитку та започаткування власної справи;
  • отримання правової допомоги та допомоги у відновленні документів;
  • можливість отримання соціальних виплат та компенсацій;
  • соціальна та професійна адаптація для ветеранів тощо.

Тернопільським обласним центром зайнятості укладено угоди чи меморандуми про співпрацю з понад 20-ма громадськими, волонтерськими, благодійними, профспілковими та іншими організаціями, аби якісно надавати послуги з працевлаштування, професійного навчання, розвитку та запровадження бізнесу.

Крім того, у центрі зайнятості визначено окремих кар’єрних радників, які разом з клієнтом вибудовують план та переліки потрібних послуг. Кожен із таких радників - кваліфікований працівник, який проходив навчання чи брав участь у тренінгах щодо роботи з вразливими категоріями населення.