Задачі на обчислення площі для 4 класу.

Дата: 12.04.2024 09:42

За матеріалами статті на сайті Освіта.ua.

Проєкт «Розвиток дитини» пропонує педагогам та батькам робочий зошит «Задачі на обчислення площі» для дітей 9–10 років.

Послідовне виконання цих завдань допоможе дитині навчитися розв’язувати задачі, які містять таку величину, як площа.

Працюючи над задачами зошита, дитина закріпить знання про площу фігури, одиниці її вимірювання, правила обчислення площі прямокутника і квадрата.

Також під час виконання завдань зошита дитина докладно ознайомиться з одиницями вимірювання площі, якими є квадратний сантиметр, квадратний метр, квадратний дециметр, квадратний кілометр (см2, м2, дм2, км2) тощо.

Завдання робочого зошита укладено таким чином, щоб дитина спочатку порівняла правила обчислення площі і периметра прямокутника, а потім навчилася використовувати формулу обчислення площі.

Розв’язуючи задачі зошита, дитина матиме змогу усвідомити, що рівні фігури мають рівні площі; якщо фігура складена зі скінченного числа фігур, то її площа дорівнює сумі площ цих фігур.

Опрацювання поданих у зошиті завдань допоможе дитині вдосконалити вміння множити / ділити іменовані числа, щоб використовувати набуті знання в житті.

У процесі роботи над 10 завданнями зошита дитина має дотримуватися оптимального для себе темпу, не відчуваючи примусу і тиску дорослих

Дорослим не варто перевантажувати дитину, натомість їм потрібно допомагати дитині дотримуватися режиму роботи та відпочинку, чергувати різні види діяльності.

Після опрацювання дитиною завдань робочого зошита ви можете нагородити її спеціальним дипломом, який стане відзнакою за старанне і вправне виконання завдань та підтвердить набуття таких необхідних для подальшого навчання поведінкових навичок, як старанність і самодисципліна.

Переглянути зошит можна за посиланням.