Шевченківські дні у ЗОШ І-ІІІ ступенів села Мшанець.

Дата: 15.03.2024 09:55

Кожному народові Бог дав величну постать, котра була проявом його душі, його зорею... В українців такою постаттю є Тарас Шевченко - Велетень Духу, український Мойсей, Пророк, Батько, Кобзар... У ці березневі дні ми відзначаємо 210 річницю із дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Учні школи разом із вчителями української мови та літератури Лисою М.М. та Ништою Р.П., педагогом-організатором Роган Н.Б. підготували літературно-музичну композицію "Пророчий голос Кобзаря".

Діти декламували вірші, співали пісні. Учні 9 та 10 класів інсценізували  баладу "Тополя".

Всі присутні були приємно вражені сценкою із життя малого Тараса "Тарас на могилі" у виконанні учнів 8 та 10 класів.

Ми, українці, завжди маємо пам'ятати про нашого Великого Кобзаря, адже він мобілізує нас та захищає, бо є символом незламності України.