У бібліотеках сіл громади організували книжкові виставки з нагоди 210-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Дата: 12.03.2024 09:35

У наших бібліотеках зберігаються різні книги та найбільш почесне місце серед них займає спадок Великого Кобзаря. Його творчість впродовж віків підтримувала дух українців, що перебували в кріпацькій неволі чи були на чужині, зберігала пам’ять про славне козацьке минуле і закликала до боротьби за гідне майбутнє.

Сила шевченкового слова велика і красива, невичерпна і могутня! Відкриваймо для себе світ Генія, перечитуймо «Кобзар» і єднаймося, виконуючи його заповіти!

Книжкова виставка «Не вмирає душа наша, не вмирає воля» у бібліотеці села Івачів Долішній, яка знайомить користувачів з творами Тараса Шевченка, літературою про життя і творчість Великого Кобзаря.

Також користувачі бібліотеки, прийняли участь у пізнавальній літературній вікторині «Що ми знаємо про Шевченка?». Доповнила захід книжкова виставка «Беру «Кобзар» у руки знову, немов святий щоденний хліб».

Книжкова виставка у бібліотеці села Чистилів.

Книжкові виставки у бібліотеці села Великий Глибочок.

Книжкова виставка у бібліотеці села Мшанець.

Творчість Тараса Григоровича Шевченка є маніфестом для українців по цілому світу берегти своє коріння та боронити рідний край! Вона страшна для ворогів, а для нас велике надбання та благословення! Дякуємо нашим бібліотекарям за популяризацію шевченкового слова серед жителів нашої громади! Хай у кожна вкраїнська родина пам'ятає Великого Кобзаря «і оживе добра слава, Слава України!»!