Українські воїни дякують працівникам Відділу культури за маскувальні сітки.

Дата: 05.03.2024 12:04

Нещодавно відправили чергову партію маскувальних сіток, сплетених невтомними працівниками Відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Білецької сільської ради для наших мужніх захисників.

Воїни надіслали фотозвіт і щирі слова вдячності за маскувальні сітки, які оберігають їх від ворожого ока!

У свою чергу ми вдячні Збройним Силам України за звитягу, сміливість та героїзм у справі оборони Батьківщини!

Дякуємо працівникам Відділу культури нашої громади, що від початку повномасштабного вторгнення московських орд збираються, щоб плести маскувальні сітки. Вони є видимим Покровом, у який вкладаються щирі праця та молитва, українська пісня та єдність! Потреба у маскувальних сітках не маліє… та не зменшується й завзяття наших працівників культури!

Дякуємо всім жителям Білецької громади, що під час проведення культурних заходів долучаються до збору коштів для придбання необхідних для плетіння маскувальних сіток матеріалів!

Хай Господь винагородить старання всіх, хто допомагає українській армії протистояти московському злу! Лише разом ми здолаємо ворога та сплетемо вишиванку нашої перемоги!