Конференція «FinLit Forum: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті»

Дата: 04.03.2024 15:28

За матеріалами статті на сайті Міністерства освіти і науки України.

Національний банк України, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Міністерство освіти і науки України за підтримки Проєкту USAID «Інвестиції для стійкого бізнесу» організовують конференцію «FinLit Forum: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті».

Запрошуємо керівників навчальних закладів, учителів, представників медіа та всіх причетних до навчання фінансової грамотності.

Тема конференції: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті України.

Формат участі: онлайн.

Дата заходу: 20 березня 2024 року.

Тривалість: 10:00 — 16:00.

Під час конференції спікери:

• презентують напрацювання фінансових регуляторів у сфері фінансової грамотності дітей та молоді;
  • розкажуть про успішний міжнародний досвід упровадження фінансової грамотності в школах;
  • обговорять питання розвитку фінансової грамотності в шкільній освіті України.

Програма конференції — за покликанням.

Щоб узяти участь у конференції, заповніть форму до 15 березня 2024 року

Організатори надішлють покликання для участі на зазначені електронні адреси ближче до дати заходу.

Усі учасники конференції отримають електронні сертифікати.

Конференція для освітян буде відбуватися в межах заходів, присвячених Всесвітньому тижню грошей. Більше інформації можна дізнатися тут.

Поширюємо фінансову культуру разом!