Реєстрація на НМТ розпочнеться 14 березня!

Дата: 29.02.2024 10:19

За матеріалами статей на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та Освіта.ua.

Реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті 2024 року розпочнеться 14 березня і триватиме до 11 квітня включно.

Такі дати передбачені календарним планом проведення НМТ в 2024 році, що затверджений наказом Міністерства освіти і науки.

Під час періоду реєстрації майбутній учасник НМТ має створити персональний електронний кабінет на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, завантажити до нього необхідні документи, внести інформацію про себе та обрати предмет за вибором, який він складатиме під час іспиту.

До кабінету треба завантажити такі сканкопії документів:

• паспорт або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюють реєстрацію для участі в НМТ;
  • документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа закінчує школу у 2024 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
  • документ, що підтверджує внесену інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картка платника податків або паспорт громадянина України.

До 15 квітня майбутній учасник НМТ, за необхідності, зможе внести зміни до інформації в електронному кабінеті.

Наприклад, у разі зміни місця проходження або предмета за вибором вступник зможе змінити інформацію, яку він подав раніше. Після 15 квітня змінити інформацію буде неможливо.

Окрім основного періоду реєстрації, передбачено також додатковий період – з 10 травня до 15 травня.

У додатковий період зможуть зареєструватися ті учасники, які не змогли цього зробити з поважних причин під час основного періоду реєстрації, та ті, хто реєструвався в основний період реєстрації, але їм було відмовлено в реєстрації. Ці учасники візьмуть участь у додатковій сесії НМТ.

Зміни до реєстраційних даних у цьому випадку можна буде внести до 19 травня.

З 08 травня для зареєстрованих учасників основних сесій НМТ з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

З міркувань безпеки ми не публікуватимемо інформації про те, де на території України відбудуться тестування, ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на наших офіційних сторінках у соцмережах. Наполегливо рекомендуємо учасникам не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека і їхня, і організаторів НМТ.

Учасники ж додаткових сесій матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування з 8 липня.

Як відомо, цьогоріч основна сесія НМТ відбудеться з 14 травня до 25 червня. Додаткова сесія триватиме з 11 липня до 19 липня.