Всеукраїнський конкурс для студентів та учнів українських навчальних закладів від Englishdom.

Дата: 26.02.2024 11:26

Englishdom оголошує про початок всеукраїнського конкурсу для студентів та учнів українських навчальних закладів!

Наша мета показати, що добрі справи завжди повертаються. Ціль гранту підтримати людей з громадянською позицією, які: підтримують військових, волонтерять, наближають перемогу, згуртовують одноліток, приймають участь у житті суспільства.

Ми підготували 3 нагороди:

1 місце - 15000 гривень

2 місце - 5000 гривень

3 місце - участь у розмовних клубах (англ.мова)

Приймайте участь та надсилайте свою заявку згідно умов на сторінці: https://www.englishdom.com/ua/blog/scholarship, так як саме Ви можете стати переможцем.

Переможці будуть обиратися серед усіх надісланих заявок. Суддівська колегія складається з партнерів та співробітників компанії.

Хто може прийняти участь?

• Громадяни України;
  • Діючий студент або учень на момент відправки заявки.

Як прийняти участь?

Для того щоб прийняти участь кожен учасник має написати та відправити свою історію на електронну пошту,  як він або вона проявляє свою громадянську позицію.

Напишіть свою історію:

• Історія повинна бути особиста;
  • Кількість символів не менше 2000;
  • Історія має бути з чіткою і зрозумілою структурою;

Надішліть лист з історією на електронну пошту: scholarship@englishdom.com.

• У електронному листу вкажіть: ПІБ, навчальний заклад;
  • Вкажіть тему листа: Конкурсна робота;
  • Свою історію прикріпіть до листа у форматі Microsoft Word.

Роботу необхідно надіслати до 25.06.2024 року!

В статті важливо розповісти власну історію, як Ви проявляєте громадянську позицію. Розкажіть про те, що спонукає Вас діяти. Як ви це робите, які досягнення маєте.

Також, судді звертатимуть увагу на виконання всіх умов по відправці та написанню статті.