Отримання ваучера на навчання.

Дата: 23.02.2024 08:47

За матеріалами статті на фейсбук-сторінці Національної соціальної сервісної служби України.

Для всіх охочих, включаючи внутрішньо переміщених осіб, громадян, звільнених з полону та українських захисників є можливість здобути нову професією.

Така ініціатива спрямована на покращення процесу соціальної адаптації, посилення економічної спроможності та стабільності громадян.

Однією з важливих умов для отримання ваучера є наявність професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти, а також відсутність реєстрації з безробіття в службі зайнятості.

Вартість такого ваучера не може перевищувати 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить понад 30 тисяч гривень. Зокрема, серед доступних для вибору спеціальностей є «Соціальна робота» та «Соціальне забезпечення».

Детальний перелік професій та спеціальностей доступний за посиланням: http://surl.li/eruwo.