Запуск освітнього проєкту «Мрія» відбудеться у квітні.

Дата: 12.02.2024 14:27

За матеріалами статті на сайті Освіта.ua.

Запуск інноваційного освітнього цифрового проєкту «Мрія» планують у квітні.

Про це повідомив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров в інтерв’ю Forbes Ukraine.

За його словами, такий запуск, до якого долучаться спочатку 40 шкіл, стане справжнім проривом.

«До цього рано чи пізно прийде будь-яка країна й скаже: «Нам щось потрібно робити з системою освіти, тому що в тій країні люди вже 15 років створюють стартапи й капіталізують їх», – зазначив віцепрем’єр-міністр.

Очікується, що до кінця 2024 року до проєкту долучаться 1000 українських шкіл.

У 2025 році проєкт планують масштабувати на 10 тисяч шкіл.

Як відомо, застосунок «Мрія», анонсований Президентом України восени, допомагатиме дитині, батькам і вчителям ефективніше орієнтуватися в освітньому процесі та поза його межами.