Для школярів доступні відеоуроки з протидії дезінформації!

Дата: 07.02.2024 16:29

За матеріалами статті на сайті Міністерства освіти і науки України.

Благодійна організація «Смарт Ангел» у межах проєкту «Всеохопна інформаційно-просвітницька кампанія з протидії дезінформації» розробила дев’ять серій медіапродукту «Уроки з Гордєєвим». Відеоролики створили, щоб звернутися до молоді й пояснити, як працює дезінформація і чим вона небезпечна, сприяти розвитку критичного мислення.

Головним героєм сюжетів став Єгор Гордєєв — фахівець у галузі журналістики та медіа. У межах уроків він провів низку офлайн-зустрічей зі старшокласниками, де в легкій і доступній формі діалогу школярі вчилися розпізнавати дезінформацію і протистояти їй.

В епізодах можна дізнатися про те, що таке фотофейки і якими вони бувають, чим небезпечні діпфейки, як розпізнати ботів, протидіяти дезінформації та що робити, якщо ви стали жертвою кібербулінгу.

Відеоролики доступні за покликанням.