Волонтери «Кулінарного фронту» села Біла передали Подяку від 82-го батальйону 105-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.

Дата: 06.02.2024 09:31

Подяку отримав Білецький сільський голова – Дмитро Малик.

У своєму слові він висловив слова вдячності нашим захисникам за їх мужність та героїчний подвиг у боротьбі з московським агресором. Також голова громади подякував волонтерам, що стараються всіма силами допомогти українським воїнам та привезти їм частину домашнього тепла та любові на різні напрямки фронту.

«Ця нагорода є відзнакою жертовності та праці кожного жителя Білецької громади, що старається допомогти Україні вистояти та перемогти у війні із ворогом!», – підсумував Дмитро Малик.

Також волонтери передали до Білецької сільської ради український стяг із гербом 82-го батальйону 105-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.

Лише спільними зусиллями ми зробимо все, щоб національний прапор замайорів над кожним населеним пунктом, що тимчасово перебуває в окупації!