У школах громади вшанували Героїв Крут.

Дата: 05.02.2024 15:20

У Плотицькій школі відбувся пам’ятний захід у 4 класі.

«Для четвертокласників важливо розуміти,  що День пам'яті героїв Крут нагадує нам про важливість віри у свої ідеали та готовність боротися за них. Нехай їх приклад надихає нас бути сильними та вірними своїй Батьківщині. Нехай кожен із нас береже цінності, за які вони віддали своє життя.» – зазначають на сторінці школи.

У Ігровицькій школі відбувся перегляд тематичних презентацій та документальних фільмів «Крути: подвиг і трагедія», «Крути – символ українського патріотизму», «Крути 1918». Також проведено бесіду з учнями 5-9 класів «Герої нашої історії».