У Білецькій сільській раді відбулася зустріч із рятувальниками.

Дата: 02.02.2024 15:54

Від імені начальника 3-го ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області полковника служби цивільного захисту Юрія Ткачика Білецькому сільському голові вручили Подяку за співпрацю протягом тривалого часу та значний внесок у розвиток та зміцнення пожежно-рятувальної служби.

У свою чергу голова громади подякував рятувальникам за їх повсякденну службу та швидке реагування на різні надзвичайні виклики. Він наголосив на важливості співпраці з питань цивільного захисту.

Ця Подяка є визнанням внеску нашої громади у справу створення безпечних умов життєдіяльності та випередження різних надзвичайних ситуацій. Віримо, що спільно ми здолаємо наслідки московської агресії та досягнемо процвітання та єдності!