У Білецькій сільській раді відбулася зустріч із представником 3-ї ОШБ – Вадимом Кудіяровим.

Дата: 02.02.2024 10:46

Представник ІІІ окремої штурмової бригади, що була сформована на основі полку «Азов», Вадим Кудіяров вручив Подяку Білецькій територіальній громаді за сприяння у підвищенні боєздатності бригади. Від імені жителів громади подяку отримав Білецький сільський голова – Дмитро Малик.

У своєму слові Вадим Кудіяров високо оцінив співпрацю бригади та Білецької громади у справі оборони України від зазіхань московського окупанта. Білецька громада засвідчує єдність у цій визвольній боротьбі та старається заповнити потреби військових.

У свою чергу голова громади подякував командирові та захисникам України за їх славний козацький чин, звитягу та сміливість, адже 3-тя ОШБ воює із москалем на найгарячіших ділянках фронту.

Голова громади згадав, що наймолодший воїн із Білецької громади, Роман Кватюра воював у лавах 3-ї ОШБ та віддав своє життя за Україну під Бахмутом.

У пам’ять про юного Героя та всіх наших захисників ми і надалі продовжимо підтримувати Збройні Сили України до остаточного розгрому «імперії зла»!