Підтримка сімей військовослужбовців від Волонтерського центру "Платформа єдності".

Дата: 31.01.2024 12:40

Волонтерський центр «Платформа єдності» продовжує підтримувати сім’ї військовослужбовців.

Родини військових зможуть отримати допомогу у вигляді продуктових наборів.

Отримати зазначену допомогу можуть члени родин Захисників та Захисниць, які зараз беруть участь у бойових діях, та для сімей загиблих (померлих), безвісти зниклих учасників російсько-української війни, а також військовослужбовців які потрапили в полон.

Як отримати допомогу?

3, 4 лютого (субота, неділя) з 11:00 до 15:00 год.

При собі отримувачам необхідно мати документи, що посвідчують особу, та документ (довідку) який засвідчує дану категорію військовослужбовця.

Видача буде відбуватися до закінчення продуктових наборів.

Адреса:

Район ТРЦ "Подоляни" ( захід з лівоі сторони між ТРЦ «Подоляни» та «Галицьким ринком».

Виникли додаткові запитання?

Телефонуйте до нашого контакт-центру

(пн.-пт.15:00-17:00); (сб.-нд.11:00-15:00):

тел. +380 (96) 653 47 85.