Свій 90-літній ювілей відсвяткувала жителька села Великий Глибочок Шньорко Стефанія Олексіївна.

Дата: 30.01.2024 08:00

З вітальними словами до іменинниці поспішили Білецький сільський голова, Дмитро Малик, та виконуюча обов’язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради – Ольга Рудакевич.

Ми доєднюємось до усіх вітань та найщиріших побажань! У цей святковий день бажаємо Вам душевних та тілесних сил, наснаги та радості. Хай у Вашій оселі, серед дорогої родини панує мир, злагода і любов! Зичимо Вам міцного здоров’я та щастя, невичерпної життєвої енергії та рясних Божих благословень! Хай кожен день приносить усмішки та позитивні емоції!