Затверджено характеристики тестів НМТ 2024 року.

Дата: 29.01.2024 14:57

За матеріалами статті на сайті Освіта.ua.

Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики предметних блоків національного мультипредметного тесту 2024 року.

Документ визначає кількість і форми тестових завдань із кожного предмета, час на їх виконання та схеми нарахування балів за правильне виконання завдань.

Зокрема, у 2024 році тести з української мови, української літератури, історії України, біології, хімії та географії міститимуть по 30 завдань.

Тест з математики міститиме 22 завдання, з фізики – 20, з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької, французької) – 32 завдання.

На виконання завдань з кожного предмета відведено орієнтовно 60 хвилин, але учасники НМТ під час тесту зможуть самостійно перерозподіляти час у межах кожного з двох блоків, які будуть розділені перервою.

Усі тестові завдання для проведення НМТ у 2024 році будуть укладатися за чинними програмами зовнішнього незалежного оцінювання.