Свій 90-літній ювілей відсвяткувала жителька села Великий Глибочок Гарапюк Ганна Василівна.

Дата: 29.01.2024 10:51

З вітальними словами до іменинниці поспішили Білецький сільський голова, Дмитро Малик, та виконуюча обов’язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради – Ольга Рудакевич.

Ми доєднюємось до усіх вітань та найщиріших побажань! У цей поважний ювілей бажаємо Вам незгасаючої життєвої енергії, міцного здоров’я, душевного спокою! Зичимо благословення від Всемилостивого Бога для Вашого роду, берегинею якого Ви є! Бажаємо миру і злагоди, достатку земних і небесних дарів! Хай Ваша щира усмішка та вікова мудрість будуть джерелом потіхи і радості для всіх близьких серцю людей!