Семінар-практикум «Моніторинг виконання Індивідуальної програми розвитку дитини з ООП як складова ефективного інклюзивного навчання» відбувся у Білецькій школі.

Дата: 26.01.2024 14:49

25.01.2024 р. у КЗ «Білецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Соломії Крушельницької Білецької сільської ради» було проведено семінар-практикум на тему «Моніторинг виконання Індивідуальної програми розвитку дитини з ООП як складова ефективного інклюзивного навчання».

У заході взяли участь асистенти вчителя (вихователі) освітніх закладів Білецької громади під керівництвом Ольги Костенко, консультанта ІРЦ.