У Великоглибочецькій ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ярослава Стецька відзначили 112-ту річницю з дня народження Провідника ОУН.

Дата: 22.01.2024 16:24

19 січня 2024 року, у Великоглибочецькій ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ярослава Стецька відзначили 112-ту річницю з дня народження українського політичного та військогово діяча, провідника національно-визвольного руху – Ярослава Стецька.

"Його слово – тверде, вдумливе, заряджене сумлінням – будило і протинало сучасність, закликало і мужньо боронило національні вартощі.

Він, перебуваючи майже постійно у чинній боротьбі як підпільник чи політик, знаходив час для роздумів та писань на найрізноманітніші теми, але теми міцно пов’язані із ідейною системою визволення і утвердження його нації.

Одна з найбільших і найцікавіших тем теоретичних роздумів Стецька – геополітика, проблеми та перспективи відновлення української держави в широкому контексті міжнародного розвитку цілої Європи.", – розповідають на фейсбук-сторінці школи.

Роздумаймо над висловами Ярослава Стецька:

"... рушійною силою, мотором нації, що не дасть їй загинути, є її воля жити, рости й володіти. Вона, — а не щось інше — двигає націю з упадку, вона несе її на вершини слави."

"Породу заячу окупант не переслідує, бо вона служить йому помостом до уярмленої нації."

"Нема свободи людини без свободи народу. І немає свободи народу без свободи людини."