У селі Великий Глибочок вшанували пам’ять земляка, Провідника ОУН – Ярослава Стецька.

Дата: 22.01.2024 15:16

У неділю, 21 січня 2024 року, жителі Білецької громади після Служби Божої у святині села Великий Глибочок зібралися біля пам’ятника Ярославу Стецьку, щоб віддати шану цьому великому патріотові та борцеві за вільну соборну Українську Державу.

На початку пам’ятного заходу з нагоди 112-ліття від дня народження Провідника українських націоналістів пролуван Державний гімн України.

Далі парох села отець Іван Гавдяк очолив заупокійну молитву та звернувся до присутніх зі словом проповіді. Він поставив за приклад Ярослава Стецька як патріота і християнина, що за святе вважав обов’язок перед Богом і Україною, та згадав Мирона Сагайдака, що чимало потрудився аби зберегти на малій батьківщині пам’ять про великого земляка.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських націоналістів, борців за волю України, що в минулі часи боролись за Україну, та новітніх українських Героїв і невинних жертв, що загинули в останнє десятиліття від рук московського агресора.

На знак вдячності і пошани від земляків секретар Білецької сільської ради Віталій Когут та начальник Відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Роман Винник поклали квіти до пам’ятника Ярославу Стецьку.

Далі зі словом до громади звернувся секретар Білецької сільської ради Віталій Когут.

Також до присутніх звернувся один з ініціаторів встановлення пам’ятника Ярославу Стецьку  Василь Степанович Івасечко.

На завершення пам’ятного заходу прозвучала патріотична мистецька програма.