Свої 91-ші уродини відсвяткувала жителька села Біла Тимочко Гелена Іванівна.

Дата: 19.01.2024 09:50

З вітальними словами до іменинниці поспішили Білецький сільський голова, Дмитро Малик, та виконуюча обов’язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради – Ольга Рудакевич.

Ми доєднюємось до усіх вітань та найщиріших побажань! Зичимо Вам душевних та тілесних сил, радості та щастя! Бажаємо Вам у доброму здоров’ї та відмінному настрої тішити рідних та близьких своєю усмішкою, життєвою мудрістю та порадою. Хай у сім’ї панує мир і злагода, а Боже благословення оберігає від усякої біди!